Vakti: 1 min.

O Mitrović sa nevo het-trik rasturisadaa e Litvanija

E fudbalera tare Srbija pale si dujte pe tabela, ali jek najlačho.

Aleksadnar Mitrović

Kaja utakmica za Srbija sasa sar finale, pogotovo godolese e Crno Gora dobisada e Bugarska. E Crno gora i akana sila šanse te džal po Evropsko prvesntvo, ali amare fubalera ipak uspisade te goda sprečin sa lačho ćelimata ando Kaunus kaj dobisade e utakmica sa 3-1.

Majbut zbog o Aleksandar Mitrović savo dija piro trito het-trik ando dresao tare amari repezentacija i goda za samo jek poluvreme – ando 21, 32, 43 minuto. Duj asistencije dija o Filip Mladenović, a jek o kapireno o Dušan Tadić, samo proslavisada piro šelto nastup za reprezentacija. Jek gol za piro tim dija o Gitis Paulauskas ando 45. minuto.

E Srbija sa kaja podeba pale irisalji po dujto than pe tabela i akana sila 10 poenura, duj me but tare Crno Gora. E Mađara si prve i silen jek utakmica me zala.